Pinigų grąžinimo garantija

Lojaalsusprogramm:

Ostusummale üle 50 € rakendame 5% allahindlust.

Ostusummale üle 100 € rakendame 7% allahindlust.

Allahindlused ei kehti kodumasinatele, kinkekaartidele, soodus- ja/või hulgihindadele ning allahindlusi ei saa kombineerida.

Klientide andmeid kasutatakse Biopapa privaatsuspoliitika kohaselt.

Kauba tagastamine:

Biopapa veebipoes saab kaupa ümber vahetada või tagastada pärast eelnevat kauba tagastamise tingimuste kokkuleppimist.

Kui tarnitud toiduaine on kahjustatud või ebapiisava kvaliteediga ja on soov see tagastada, vahetada või kui kõik tellitud tooted ei ole kohale toimetatud, võtke meiega ühendust e-kirja teel: [email protected] või telefoni teel: +370 686 15177 alates kauba kohaletoimetamisest hiljemalt 72 tunni jooksul. Lisada kindlasti foto defektiga tootest!

Vastutame oma toodete kvaliteedi eest. Raha tagastatud kauba eest kanname hiljemalt 3-5 tööpäeva jooksul alates kauba tagastamise päevast pangakontole, millelt ostude eest tasusite.

Järgmisi tooteid ei saa ümber vahetada ega tagastada:

– pakendatud kaup, mis on pärast kohaletoimetamist lahti pakitud;

– kaup, mis ei sobi tagastamiseks tervisekaitse- või hügieenikaalutlustel.

Tagastatav või ümbervahetatav kaup peab olema kahjustamata, ei ole kaotanud oma kaubanduslikku välimust (eemaldamata ja kahjustamata sildid, rebimata kaitsekiled jne), toote omadusi ja seda ei ole kasutatud. Kui toode on kahjustatud, korrast ära või ei ole korralikult pakitud, on meil õigus toodet mitte vastu võtta, seda mitte ümber vahetada ja ostja poolt toote eest tasutud raha mitte tagastada.